WORLD WIDE MMSI TELECOM LICENCJA RADIOWA


Możemy również załatwić licencję na Radio MMSI
Posiadanie MMSI - licencji radiowej na pokładzie statku jest wymagane przez prawo. Możemy zorganizować Twój MMSI / radio podczas ubiegania się o dokument własności łodzi lub jeśli masz już rejestrację łodzi, możemy uzyskać tylko licencję radiową. Posiadanie licencji radiowej MMSI na pokładzie pozwala uniknąć problemów z lokalnymi władzami. Aby otrzymać licencję, nie musisz brać udziału w żadnym kursie i potrzebujemy wszystkich podstawowych informacji o Tobie i Twoim statku, które można przesłać w naszym formularzu zamówienia. Oferujemy licencje MMSI wydawane przez rządy USA i Wielkiej Brytanii. Obie nie mają ograniczeń co do narodowości i są ważne przez 10 lat.

Jakiego rodzaju licencji MMSI potrzebuję na wodach międzynarodowych?
Jeśli używasz swojego statku na wodach międzynarodowych (nawet na Bahamach lub Kanadzie), będziesz potrzebować międzynarodowej licencji MMSI. W celu uzyskania ważnej na całym świecie licencji MMSI, która jest ważna na wszystkich wodach międzynarodowych, masz 2 opcje:

Licencja wydana przez UK Telecom (dla każdego statku pływającego pod banderą)
Cena to 169 USD - z rejestracją łodzi lub 215 USD - bez rejestracji łodzi
Możemy również zaoferować międzynarodowy MMSI wydany przez władze UK Telecom. Ta oficjalna licencja radiowa będzie ważna do użytku z VHF, AIS i EPIRB na Twojej łodzi I NIE MA ZNACZENIA POD KTÓRĄ FLAGĄ JESTEŚ OBECNIE ZAREJESTROWANY.

Licencja wydana przez US FCC (tylko dla statków pływających pod banderą USA)
Cena to 349 USD, -
Możemy również zaoferować MMSI wydane przez władze US FCC Telecom. Ta oficjalna licencja radiowa będzie ważna do użytku z VHF, AIS i EPIRB na Twojej łodzi. Wypełnij nasz prosty formularz online, a już dziś zaczniemy korzystać z Twojej licencji MMSI Radio!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

Bądź w kontakcie