WORLD WIDE MMSI TELECOM LICENCJA RADIOWA


Jak zapewne wiesz, zgodnie z prawem obowiązkowe jest posiadanie licencji radiowej MMSI na pokładzie twojego statku przez cały czas.

Prawo jest obowiązkowe przez cały czas posiadać licencję MMSI na pokładzie statku, dlatego zalecamy naszym klientom uzyskanie jej podczas ubiegania się o dokument własności statku. Posiadanie na pokładzie licencji MMSI pozwala uniknąć problemów, gdy są sprawdzane przez władze lokalne.

Aby otrzymać licencję, nie musisz odbywać żadnego kursu, potrzebujemy jedynie pewnych informacji o tobie i twoim statku, które można wypełnić w naszym formularzu zamówienia. Wypełnij formularz, dokonaj płatności i tego samego dnia masz certyfikat radiowy MMSI dla twojego statku, który jest ważny dla wszystkich krajów na całym świecie.

Oferujemy licencje MMSI wydawane przez rządy USA i Wielkiej Brytanii. Oba nie mają ograniczeń dotyczących obywatelstwa lub pod którą banderą zarejestrowany jest Twój statek i są ważne przez 10 lat. Uzyskanie licencji zajmuje nam tylko 1 dzień.

Jakiego rodzaju licencji MMSI potrzebuję na wodach międzynarodowych?
Jeśli używasz swojego statku na wodach międzynarodowych (nawet na Bahamach lub Kanadzie), będziesz potrzebować międzynarodowej licencji MMSI. Aby uzyskać ważną na całym świecie licencję MMSI ważną na wszystkich wodach międzynarodowych, masz 2 opcje:

Licencja wydana przez UK Telecom 149 EUR / 169 USD z rejestracją łodzi (199 EUR / 215 USD bez):
Możemy również zaoferować Ci ogólnoświatowy MMSI wydany przez brytyjskie władze telekomunikacyjne. Ta oficjalna licencja radiowa będzie ważna do używania z VHF, AIS i EPIRB na twojej łodzi I NIE MA ZNACZENIA NA PODSTAWIE KTÓREJ BAGAŻNIK JESTEŚ NA BIEŻĄCO ZAREJESTROWANY.

Licencja wydana przez US FCC 325 EUR / 349 USD:
Możemy również zaoferować MMSI wydany przez amerykańskie władze FCC Telecom. Ta oficjalna licencja radiowa będzie ważna do używania z VHF, AIS i EPIRB na twojej łodzi i JEST WAŻNA TYLKO DLA STATKÓW FLAGOWANYCH W USA.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

Bądź w kontakcie