• main-banner-delaware

  DELAWARE REJESTRACJA ŁODZI

  Dostępne dla wszystkich narodowości

Ważne ogłoszenie — Aktualizacja rejestracji łodzi:

Delaware DNREC i US Coast Guard akceptują teraz rejestracje łodzi tylko dla statków stacjonujących na wodach Delaware. Dostępne są inne tańsze i prostsze opcje rejestracji, takie jak Polska, Langkawi, San Marino i Wielka Brytania. Wszystkie rejestracje są dostępne dla wszystkich narodowości i możemy pomóc zarejestrować Twój statek w dowolnej z tych lokalizacji. Na statki handlowe polecamy Polskę, Panamę, Maltę, BVI i Kajmany.

Naszą najlepszą rekomendacją jest polska flaga, oferująca doskonałą wartość i prosty proces z dożywotnią rejestracją. Flaga Wielkiej Brytanii to kolejna świetna opcja, pozwalająca wywieszać czerwoną chorągiewkę. Langkawi oferuje jedną z najwygodniejszych rejestracji łodzi, podczas gdy San Marino ma rozsądne koszty i prosty proces rejestracji.

Dealerzy mogą z nami współpracować i otrzymywać najwyższe prowizje w branży. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu uzyskania specjalnych stawek dla dealerów.

Zarejestruj swoją łódź lub jacht w Delaware (USA)

Kupiłeś nową lub używaną łódź gdzieś na świecie i broker cię o to zapyta; „Pod jaką banderą będzie zarejestrowana łódź?” Wiele krajów ma bardzo czasochłonną rejestrację bander lub ma wszelkiego rodzaju ograniczenia morskie lub, co gorsza, bardzo wysokie opłaty za rejestrację łodzi. Dobra wiadomość jest taka; nie musisz rejestrować łodzi w kraju, w którym mieszkasz!

Możesz zarejestrować swoją łódź w kraju, który ma szybką, wydajną, tanią rejestrację i brak inspekcji! Stan Delaware w USA oferuje to wszystko i dlatego jest to idealna flaga i dlaczego jest tak popularna w świecie morskim. Możemy zarejestrować Twoją łódź pod banderą USA w zaledwie 3 dni i nie potrzebujesz żadnych przeglądów łodzi ani innych czasochłonnych dokumentów.

Jesteśmy największym rejestratorem statków pływających pod banderą Delaware. Nasz wielojęzyczny personel może zarejestrować Twój statek w Delaware w ciągu 3 dni do 2 tygodni. Zależy to tylko od tego, czy wybierzesz naszą usługę standardową czy ekspresową. Nasz zespół dba o wszystko! Ty wysyłasz nam dokumenty, a my tłumaczymy wszystkie dokumenty nieanglojęzyczne na angielski w ramach naszej opłaty.

Które narodowości mogą zarejestrować swoją łódź pod banderą Delaware (USA)?
Wszystkie narodowości mogą zarejestrować swój jacht w Delaware. Nie ma również ograniczeń narodowościowych dotyczących zakładania spółki LLC w Delaware.

Własność prywatna czy firma?
Możesz zarejestrować swoją łódź jako prywatną (nawet jeśli nie jesteś obywatelem USA) lub możesz zarejestrować swoją łódź w holdingu. Jeśli zdecydujesz się zarejestrować w spółce holdingowej, utworzymy dla Ciebie LLC, a będziesz musiał płacić tylko niskie roczne opłaty za utrzymanie. Główne powody, dla których niektórzy z naszych klientów decydują się na posiadanie własności swojego statku w ramach holdingu to: kwestie minimalnej odpowiedzialności w przypadku wypadków morskich, anonimowości lub ze względów podatkowych. Jeśli korzystasz z LLC tylko jako spółki właścicielskiej swojej łodzi, nie będzie żadnych podatków do zapłacenia.

Jakie są dokładne opłaty za rejestrację flagi Delaware?
Nasza opłata za usługę wynosi 179 USD - za rejestrację standardową (maksymalnie 15 dni) lub 249 USD - za rejestrację ekspresową (3 dni). Nasza cena zawiera nawet koszty tłumaczeń i opłat kurierskich i nie ma żadnych ukrytych kosztów! Następnie jest rzeczywista opłata rządowa (patrz poniżej), która zależy od wielkości łodzi i masz wybór, aby zarejestrować się na 1 lub 3 lata.

REJESTRACJA NA 1 ROK REJESTRACJA 3 LATA
Klasa A - poniżej 16 stóp 20 USD
Klasa 1-16 stóp do poniżej 26 stóp 40 USD
Klasa 2-26 stóp do poniżej 40 stóp 60 USD
Klasa 3-40 stóp do poniżej 65 stóp 100 USD
Klasa 4 - 65 stóp i dłużej. 120 USD
Klasa A - poniżej 16 stóp 60 USD
Klasa 1-16 stóp do poniżej 26 stóp 120 USD
Klasa 2-26 stóp do poniżej 40 stóp 180 USD
Klasa 3-40 stóp do poniżej 65 stóp 300 USD
Klasa 4 - 65 stóp i dłuższa 360 USD


Jak szybko możesz załatwić rejestrację łodzi w Delaware?
Nasz standardowy czas rejestracji łodzi to około 2 tygodnie, ale nasza usługa ekspresowa to tylko 3 dni. Musisz dodać kilka dni, jeśli musimy skonfigurować dla Ciebie Delaware LLC.

Co to jest potwierdzenie rejestracji jachtu w Delaware?
Możesz zarejestrować się na 1 rok lub na 3 lata. Rejestracja odbywa się według roku kalendarzowego, czyli od 1 stycznia do 31 grudnia. Już od października możemy zarejestrować się na nowy rok.
Certyfikat stanu Delaware

Czy polecacie założenie firmy, która będzie właścicielem mojego statku?
Możesz zarejestrować się jako osoba prywatna dowolnej narodowości lub jako Delaware LLC. Twój wybór powinien dotyczyć tego, czy potrzebujesz dodatkowej warstwy poufności i ochrony przed odpowiedzialnością na swoim statku.
Jeśli zdecydujesz się zarejestrować w holdingu, utworzymy dla Ciebie spółkę Delaware LLC. Możemy skonfigurować LLC dla Ciebie w ciągu 48 godzin za opłatą w wysokości 299 USD - a po pierwszym roku będziesz musiał zapłacić tylko niskie roczne opłaty za utrzymanie w wysokości 350 USD. Jeśli korzystasz z LLC tylko jako spółki własności swojej łodzi, nie będzie żadnych podatków do zapłacenia, ponieważ jest ona używana tylko do posiadania twojego statku. Potrzebujemy tylko kopii paszportu, aby założyć firmę dla Ciebie.

Czy muszę opuścić wody europejskie z zarejestrowaniem bander Delaware po 6 - 18 miesiącach?
Jeśli zapłaciłeś VAT za łódź w jakimkolwiek kraju europejskim, nie musisz opuszczać wód europejskich, jeśli jesteś zarejestrowany pod banderą Delaware (USA).

Jakie dokumenty są wymagane do rejestracji w Delaware?
Dokumentacja do rejestracji w Delaware jest bardzo prosta:

OPCJA 1 - WŁAŚCICIEL PRYWATNY
 1. Wypełnij nasz formularz online (3 min)
 2. Przekaż nam kopię notarialnie potwierdzonego rachunku sprzedaży
 3. Wszystkie łodzie przybywające do rejestracji w Delaware z zagranicznego rejestru będą musiały mieć kopię usunięcia z tego rejestru.
  Rejestracje nie będą przetwarzane bez.
 4. Opcjonalnie: jeśli Twoja łódź jest nowa, potrzebujemy kopii Świadectwa pochodzenia.

OPCJA 2 - WŁAŚCICIEL KORPORACYJNY
 1. Wypełnij formularz konfiguracji naszej firmy - skonfigurujemy dla Ciebie Delaware LLC w ciągu 48 godzin
 2. Następnie dostarczymy Ci rachunek sprzedaży, który sprzedajesz swojej łodzi własnej LLC


Zamów rejestrację łodzi
Możemy również załatwić licencję na Radio MMSI
Posiadanie MMSI - licencji radiowej na pokładzie statku jest wymagane przez prawo. Możemy zorganizować Twój MMSI / radio podczas ubiegania się o dokument własności łodzi lub jeśli masz już rejestrację łodzi, możemy uzyskać tylko licencję radiową. Posiadanie licencji radiowej MMSI na pokładzie pozwala uniknąć problemów z lokalnymi władzami.
Aby otrzymać licencję, nie musisz brać udziału w żadnym kursie i potrzebujemy wszystkich podstawowych informacji o Tobie i Twoim statku, które można przesłać w naszym formularzu zamówienia.
Oferujemy licencje MMSI wydawane przez rządy USA i Wielkiej Brytanii. Obie nie mają ograniczeń co do narodowości i są ważne przez 10 lat.

Jakiego rodzaju licencji MMSI potrzebuję na wodach międzynarodowych?
Jeśli używasz swojego statku na wodach międzynarodowych (nawet na Bahamach lub Kanadzie), będziesz potrzebować międzynarodowej licencji MMSI. W celu uzyskania ważnej na całym świecie licencji MMSI, która jest ważna na wszystkich wodach międzynarodowych, masz 2 opcje:

Licencja wydana przez UK Telecom (dla każdego statku pływającego pod banderą)
Cena to 169 USD - z rejestracją łodzi lub 215 USD - bez rejestracji łodzi
Możemy również zaoferować międzynarodowy MMSI wydany przez władze UK Telecom. Ta oficjalna licencja radiowa będzie ważna do użytku z VHF, AIS i EPIRB na Twojej łodzi I NIE MA ZNACZENIA POD KTÓRĄ FLAGĄ JESTEŚ OBECNIE ZAREJESTROWANY.

Licencja wydana przez US FCC (tylko dla statków pływających pod banderą USA)
Cena to 349 USD, -
Możemy również zaoferować MMSI wydane przez władze US FCC Telecom. Ta oficjalna licencja radiowa będzie ważna do użytku z VHF, AIS i EPIRB na Twojej łodzi.
Wypełnij nasz prosty formularz online, a już dziś zaczniemy korzystać z Twojej licencji MMSI Radio!

Zamów rejestrację MMSI

TYLKO 4 PROSTE KROKI

 • 01

  FORMULARZ ONLINE

  Wypełnij nasz prosty formularz online i prześlij.

 • 02

  Dokumenty

  Prześlij nam swoje dokumenty łodzi i kopię paszportu.

 • 03

  Przetwarzania

  Tłumaczymy i przesyłamy wszystkie dokumenty władzom stanu Delaware

 • 04

  Zakończenia

  W zależności od potrzeb dokumenty wysyłamy kurierem w terminie od 3 dni do 2 tygodni

Jakich dokumentów potrzebujemy?

Aby zarejestrować swój jacht Delaware, nie potrzebujemy żadnych raportów ankietowych, a dokumentacja jest bardzo prosta:

1) Weksle sprzedaży lub oryginalnej faktury (notarialnie).

Jeśli nie jest to w języku angielskim, przetłumaczymy go za darmo.

2) Skreślenie poprzedniej flagi (jeśli łódź została wcześniej zarejestrowana)

Jeśli nie jest to w języku angielskim, przetłumaczymy go za darmo.

3) Kopia paszportu (lub firma LTD kopii, jeśli można umieścić w ramach spółki holdingowej).

Jeśli nie jest to w języku angielskim, przetłumaczymy go za darmo.

2) Kopia paszportu lub dowód osobisty

Jeśli nie jest to w języku angielskim, przetłumaczymy go za darmo.

5) Picture of the HULL/HIN number

6) If company is the owner, formation documents/incorporation documents not older than 6 months needed

3 - 7 dni
Rejestracja ekspresowa

Możemy zarejestrować Twój statek poprzez naszą usługę ekspresową lub z naszą normalną rejestracją.

3 - 4 tygodnie
Standardowa rejestracja

NASI PRACOWNICY MÓWIĄ DELAWARE, HISZPAŃSKI, ANGIELSKI, FRANCUSKI, NIEMIECKI, HOLENDERSKI, UKRAINA & ROSYJSKI

Poznaj naszych ekspertów

Mamy bardzo doświadczony zespół, który zajmuje się rejestracjami w Delaware.

Partners Carousel

Oferujemy również rejestrację łodzi w innych krajach

Bądź w kontakcie