World WIDE MMSI TELECOM RADIO LICENCE


Jak pravděpodobně víte, ze zákona je povinné mít na palubě vašeho plavidla licenci MMSI - rádio.

Ze zákona je povinné mít na palubě plavidla licenci MMSI, proto důrazně doporučujeme našim klientům, aby si to vyžádali při podání žádosti o doklad vlastnictví lodi. Pokud máte na palubě licenci MMSI, vyhnete se problémům při kontrole místními úřady.

K získání licence nepotřebujete žádný kurz, vše, co potřebujete, jsou informace o vás a vaší lodi, které lze vyplnit, v našem objednávkovém formuláři. Vyplňte formulář, proveďte platbu a téhož dne máte rádiové osvědčení MMSI pro své plavidlo platné pro všechny země světa.

Nabízíme licence MMSI, které vydávají vlády USA a Velké Británie. Oba nemají žádná omezení týkající se vaší státní příslušnosti nebo státu, pod jehož vlajkou je vaše plavidlo registrováno, a platí 10 let. Získání licence trvá pouze 1 den.

Jaký druh licence MMSI potřebuji pro mezinárodní vody?
Pokud používáte své plavidlo v mezinárodních vodách (dokonce na Bahamách nebo v Kanadě), budete potřebovat mezinárodní licenci MMSI. Abyste získali celosvětově platnou licenci MMSI platnou ve všech mezinárodních vodách, máte dvě možnosti:

Licence vydaná společností UK Telecom 149 EUR / 169 USD s registrací lodi (199 EUR / 215 USD bez):
Můžeme vám také nabídnout celosvětovou MMSI vydanou orgány Spojeného království pro telekomunikace. Tato oficiální rozhlasová licence bude platná pro použití s VHF, AIS a EPIRB na vaší lodi a NEMÁ SE VÁLE, KTERÉ JSOU VLOŽKY, KTERÉ JSTE V současné době zaregistrováni.

Licence vydaná US FCC 325 EUR / 349 USD:
Můžeme vám také nabídnout MMSI vydané americkými úřady FCC Telecom. Tato oficiální rozhlasová licence bude platná pro použití s VHF, AIS a EPIRB na vaší lodi a JE PLATNÁ POUZE PRO US FLAGGOVANÁ PLAVIDLA.

ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ!

Zůstaňte ve spojení