World WIDE MMSI TELECOM RADIO LICENCE


Můžeme také zajistit licenci MMSI Radio
Podle zákona je povinné mít na palubě vašeho plavidla licenci MMSI - rádio. Můžeme zařídit vaše MMSI / rádio při podávání žádosti o váš doklad o vlastnictví lodi, nebo pokud již máte registraci lodi, můžeme vám získat pouze licenci k rádiu. Díky palubní licenci MMSI se vyhnete problémům s místními úřady. Pro získání licence nemusíte absolvovat žádný kurz a vše, co potřebujeme, jsou základní informace o vás a vaší lodi, které lze zaslat prostřednictvím našeho objednávkového formuláře. Nabízíme licence MMSI, které vydávají vlády USA a Velké Británie. Oba nemají žádná omezení státní příslušnosti a platí 10 let.

Jaký druh licence MMSI potřebuji pro mezinárodní vody?
Pokud používáte své plavidlo v mezinárodních vodách (dokonce i na Bahamách nebo v Kanadě), budete potřebovat mezinárodní licenci MMSI. Abyste získali celosvětově platnou licenci MMSI, která je platná ve všech mezinárodních vodách, máte 2 možnosti:

Licence vydaná společností UK Telecom (pro jakékoli plavidlo pod vlajkou)
Cena je $ 169, - s registrací lodi nebo $ 215, - bez registrace lodi
Můžeme vám také nabídnout celosvětové MMSI vydané orgány UK Telecom. Tato oficiální rádiová licence bude platná pro použití s VHF, AIS a EPIRB na vaší lodi A NEMÁ ZÁLEŽITOST POD KTEROU VLAJKU V SOUČASNÉ REGISTRACI.

Licence vydaná US FCC (pouze pro plavidla plující pod vlajkou USA)
Cena je $ 349, -
Můžeme vám také nabídnout MMSI vydané orgány USA FCC Telecom. Tato oficiální rádiová licence bude platná pro použití s VHF, AIS a EPIRB na vaší lodi. Vyplňte náš jednoduchý online formulář a my začneme s vaší licencí MMSI Radio ještě dnes!

ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ!

Zůstaňte ve spojení