SVETOVÁ ŠIROKÁ MMSI TELECOM RADIO LICENCIA


Môžeme tiež vybaviť licenciu MMSI Radio
Podľa zákona je povinné mať na palube vašej lode rádiový preukaz MMSI. Môžeme vybaviť vaše MMSI / rádio pri podávaní žiadosti o váš doklad o vlastníctve člna alebo ak už máte registráciu k člnu, môžeme vám zaobstarať iba rádiový preukaz. Palubná rádiová licencia MMSI zabráni problémom s miestnymi úradmi. Pre získanie licencie nemusíte absolvovať žiadny kurz a všetko, čo potrebujeme, sú základné informácie o vás a vašom plavidle, ktoré je možné zaslať prostredníctvom nášho objednávkového formulára. Ponúkame licencie MMSI, ktoré vydávajú vlády USA a Veľkej Británie. Obaja, nemajú žiadne obmedzenia týkajúce sa vašej štátnej príslušnosti a sú platné 10 rokov.

Aký druh licencie MMSI potrebujem pre medzinárodné vody?
Ak používate svoje plavidlo v medzinárodných vodách (dokonca aj na Bahamách alebo v Kanade), budete potrebovať medzinárodnú licenciu MMSI. Ak chcete získať celosvetovo platnú licenciu MMSI platnú vo všetkých medzinárodných vodách, máte 2 možnosti:

Licencia vydaná spoločnosťou UK Telecom (pre akékoľvek plavidlo pod vlajkou)
Cena je 169, - dolárov s registráciou člna alebo 215, - dolárov bez registrácie člna
Môžeme vám tiež ponúknuť celosvetovú MMSI vydanú britskými telekomunikačnými úradmi. Táto oficiálna rádiová licencia bude platná pre použitie s VHF, AIS a EPIRB na vašom člne A NEMÁ ZÁLEŽITOSŤ POD KTOROU VLAJKOU VÁS MOMENTÁLNE REGISTRUJETE.

Licencia vydaná americkým úradom FCC (iba pre plavidlá plaviace sa pod vlajkou USA)
Cena je $ 349, -
Môžeme vám tiež ponúknuť správu MMSI vydanú americkými úradmi FCC Telecom. Táto oficiálna rádiová licencia bude platná pre použitie s VHF, AIS a EPIRB na vašej lodi. Vyplňte náš jednoduchý online formulár a my začneme s vašou licenciou MMSI Radio ešte dnes!

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ!

Zostať v spojení