• main-banner-delaware

  DELAWARE LOĎ REGISTRÁCIA

  Pre všetky dostupné národnosti

Dôležité oznámenie – aktualizácia registrácie lodí:

Delaware DNREC a americká pobrežná stráž teraz akceptujú registrácie lodí iba pre plavidlá so sídlom vo vodách Delaware. K dispozícii sú aj iné lacnejšie a jednoduchšie možnosti registrácie, ako napríklad Poľsko, Langkawi, San Maríno a Spojené kráľovstvo. Všetky registrácie sú dostupné pre všetky národnosti a my vám môžeme pomôcť zaregistrovať vaše plavidlo na ktoromkoľvek z týchto miest. Pre komerčné plavidlá odporúčame Poľsko, Panamu, Maltu, BVI a Kajmanské ostrovy.

Naším hlavným odporúčaním je poľská vlajka, ktorá ponúka vynikajúcu hodnotu a jednoduchý proces s doživotnou registráciou. Vlajka Spojeného kráľovstva je ďalšou skvelou možnosťou, ktorá vám umožňuje vyvesiť červenú vlajku. Langkawi ponúka jednu z najpohodlnejších registrácií lodí, zatiaľ čo San Maríno má primerané náklady a jednoduchý proces registrácie.

Predajcovia sú vítaní, aby s nami spolupracovali a dostávali najvyššie provízie v odvetví. Ak máte záujem, kontaktujte nás pre špeciálne ceny predajcov.

Zaregistrujte svoju loď alebo jachtu v Delaware (USA)

Kúpili ste si nový alebo použitý čln niekde na svete a sprostredkovateľ sa vás spýta; "Pod akou vlajkou bude loď zaregistrovaná?" Mnoho krajín má veľmi časovo náročné registrácie vlajok alebo majú všetky druhy námorných obmedzení alebo ešte horšie, veľmi vysoké poplatky za registráciu vašej lode. Dobrá správa je; nemusíte registrovať loď v krajine, v ktorej žijete!

Svoju loď môžete zaregistrovať v krajine, ktorá má rýchlu, efektívnu, nízkonákladovú registráciu a žiadnu kontrolu! Štát Delaware v USA ponúka všetko uvedené, a preto je to dokonalá vlajka a dôvod, prečo je v námornom svete taký populárny. Vašu loď môžeme zaregistrovať pod vlajkou USA už za 3 dni a nepotrebujete žiadny prieskum lodí ani iné časovo náročné papierovanie.

Sme najväčší registrátor lodí plaviacich sa pod vlajkou Delaware. Náš viacjazyčný personál môže vaše plavidlo zaregistrovať v Delaware do 3 dní až 2 týždňov. Záleží len na tom, či si vyberiete našu štandardnú alebo expresnú službu. Náš tím sa stará o všetko! Zašlete nám administratívu a my v rámci nášho poplatku preložíme všetky neanglické administratívy do angličtiny.

Ktoré národnosti môžu zaregistrovať svoju loď pod vlajkou Delaware (USA)?
Všetky národnosti si môžu zaregistrovať svoju jachtu v Delaware. Neexistujú ani žiadne obmedzenia štátnej príslušnosti pre založenie spoločnosti LLC v Delaware.

V súkromnom vlastníctve alebo vo vlastníctve spoločnosti?
Svoju loď môžete zaregistrovať ako súkromnú (aj keď nie ste občanom USA), alebo si môžete zvoliť registráciu svojej lode v holdingovej spoločnosti. Ak sa rozhodnete zaregistrovať v holdingovej spoločnosti, založíme pre vás spoločnosť LLC a budete musieť platiť iba nízke ročné poplatky za údržbu. Hlavné dôvody, prečo sa niektorí z našich klientov rozhodnú vlastniť svoje plavidlo v rámci holdingovej spoločnosti, sú; minimálne problémy so zodpovednosťou v prípade námorných nehôd, anonymity alebo z daňových dôvodov. Ak používate spoločnosť LLC iba ako vlastnícku spoločnosť pre svoju loď, nebudú sa platiť žiadne dane.

Aké sú presné poplatky za registráciu príznaku Delaware?
Náš poplatok za službu je 179 dolárov za štandardnú registráciu (max. 15 dní) alebo 249 dolárov za expresnú registráciu (3 dni). Naša cena zahŕňa aj náklady na preklady a kuriérske poplatky a neexistujú žiadne skryté náklady !. Potom je tu skutočný vládny poplatok (pozri nižšie), ktorý závisí od veľkosti člna a máte možnosť sa zaregistrovať na 1 alebo 3 roky.

1 ROK REGISTRÁCIA REGISTRÁCIA NA 3 ROKY
Trieda A - menej ako 16 ft 20 USD
Trieda 1 - 16 stôp až 26 stôp 40 USD
Trieda 2 - 26 stôp až menej ako 40 stôp 60 USD
Trieda 3 - 40 stôp až menej ako 65 stôp 100 USD
Trieda 4 - 65 stôp a dlhšie. 120 USD
Trieda A - menej ako 16 ft 60 USD
Trieda 1 - 16 stôp až menej ako 26 stôp 120 USD
Trieda 2 - 26 stôp až menej ako 40 stôp 180 USD
Trieda 3 - 40 stôp až menej ako 65 stôp 300 USD
Trieda 4 - 65 stôp a dlhšie 360 USD


Ako rýchlo sa môžete postarať o registráciu lode v Delaware?
Náš štandardný čas registrácie lodí je asi 2 týždne, ale naša expresná služba je len 3 dni. Ak pre vás potrebujeme nastaviť spoločnosť Delaware LLC, musíte pridať pár dní.

Aká je validácia registrácie jachty Delaware?
Máte možnosť sa zaregistrovať na 1 rok alebo na 3 roky. Registrácia je podľa kalendárneho roka, takže od 1. januára do 31. decembra vás už môžeme zaregistrovať od októbra pre nový rok.
Delaware certifikát

Odporúčate založiť spoločnosť, ktorá by vlastnila moje plavidlo?
Môžete sa zaregistrovať ako súkromná osoba akejkoľvek štátnej príslušnosti alebo ako spoločnosť Delaware LLC. Mali by ste zvoliť, či potrebujete pre svoje plavidlo ďalšiu vrstvu ochrany dôverných údajov a zodpovednosti.
Ak sa rozhodnete zaregistrovať v holdingovej spoločnosti, založíme pre vás spoločnosť Delaware LLC. Spoločnosť LLC vám môžeme založiť za 48 hodín za poplatok 299 USD - a po prvom roku budete musieť zaplatiť iba nízke ročné udržovacie poplatky vo výške 350 USD. Ak používate spoločnosť LLC iba ako spoločnosť na vlastníctvo vašej lode, nebudú sa platiť žiadne dane, pretože sa používa iba na vlastníctvo vašej lode. Na založenie spoločnosti potrebujeme iba kópiu pasu.

Musím po 6 - 18 mesiacoch opustiť európske vody s registráciou vlajky Delaware?
Ak ste zaplatili DPH za loď v ktorejkoľvek európskej krajine, nemusíte opúšťať európske vody, ak ste zaregistrovaní pod vlajkou Delaware (USA).

Aké sú doklady potrebné na registráciu v Delaware?
Dokumentácia k registrácii v Delaware je veľmi jednoduchá:

VARIANTA 1 - SÚKROMNÝ VLASTNÍK
 1. Vyplňte náš online formulár (3 min)
 2. Poskytnite nám kópiu notársky overeného dokladu o predaji
 3. Všetky lode prichádzajúce na registráciu v Delaware zo zahraničného registra budú musieť mať kópiu vymazania z tohto registra.
  Registrácie nebudú spracované bez.
 4. Voliteľné: ak je vaša loď úplne nová, potrebujeme kópiu osvedčenia o pôvode.

VARIANTA 2 - VLASTNÍK SPOLOČNOSTI
 1. Vyplňte náš formulár na nastavenie spoločnosti - za 48 hodín pre vás založíme spoločnosť Delaware LLC
 2. Potom vám zašleme kúpny list, v ktorom predáte svoju loď svojej vlastnej spoločnosti LLC


Objednajte si registráciu lode
Môžeme tiež vybaviť licenciu MMSI Radio
Podľa zákona je povinné mať na palube vašej lode rádiový preukaz MMSI. Môžeme vybaviť vaše MMSI / rádio pri podávaní žiadosti o váš doklad o vlastníctve člna alebo ak už máte registráciu k člnu, môžeme vám zaobstarať iba rádiový preukaz. Palubná rádiová licencia MMSI zabráni problémom s miestnymi úradmi.
Pre získanie licencie nemusíte absolvovať žiadny kurz a všetko, čo potrebujeme, sú základné informácie o vás a vašom plavidle, ktoré je možné zaslať prostredníctvom nášho objednávkového formulára.
Ponúkame licencie MMSI, ktoré vydávajú vlády USA a Veľkej Británie. Obaja, nemajú žiadne obmedzenia týkajúce sa vašej štátnej príslušnosti a sú platné 10 rokov.

Aký druh licencie MMSI potrebujem pre medzinárodné vody?
Ak používate svoje plavidlo v medzinárodných vodách (dokonca aj na Bahamách alebo v Kanade), budete potrebovať medzinárodnú licenciu MMSI. Ak chcete získať celosvetovo platnú licenciu MMSI platnú vo všetkých medzinárodných vodách, máte 2 možnosti:

Licencia vydaná spoločnosťou UK Telecom (pre akékoľvek plavidlo pod vlajkou)
Cena je 169, - dolárov s registráciou člna alebo 215, - dolárov bez registrácie člna
Môžeme vám tiež ponúknuť celosvetovú MMSI vydanú britskými telekomunikačnými úradmi. Táto oficiálna rádiová licencia bude platná pre použitie s VHF, AIS a EPIRB na vašom člne A NEMÁ ZÁLEŽITOSŤ POD KTOROU VLAJKOU VÁS MOMENTÁLNE REGISTRUJETE.

Licencia vydaná americkým úradom FCC (iba pre plavidlá plaviace sa pod vlajkou USA)
Cena je $ 349, -
Môžeme vám tiež ponúknuť správu MMSI vydanú americkými úradmi FCC Telecom. Táto oficiálna rádiová licencia bude platná pre použitie s VHF, AIS a EPIRB na vašej lodi.
Vyplňte náš jednoduchý online formulár a my začneme s vašou licenciou MMSI Radio ešte dnes!

Objednajte si registráciu MMSI

LEN 4 JEDNODUCHÉ KROKY

 • 01

  ONLINE FORMULÁR

  Vyplňte náš jednoduchý online formulár a odošlite.

 • 02

  Dokumenty

  Pošlite nám svoj čln dokumenty a pas kópiu.

 • 03

  Spracovanie

  Prekladáme a predložíme všetku papierprácu orgánom Delaware

 • 04

  Dokončenie

  Podľa vašich potrieb sú dokumenty zasielané kuriérom do 3 dní až 2 týždňov

Aké dokumenty potrebujeme?

Aby bolo možné zaregistrovať jachtu Delaware, nepotrebujeme žiadne správy o prieskume a dokumentácia je veľmi jednoduchá:

1) Bill predaja alebo pôvodnej faktúry (notársky overený).

Ak to nie je v angličtine, budeme prekladať pre vás zadarmo.

2) vypustenie predchádzajúceho vlajky (v prípade, že loď bola predtým zapísaná)

Ak to nie je v angličtine, budeme prekladať pre vás zadarmo.

3) Passport Copy (alebo spoločnosť LTD Copy, ak dáte do holdingovej spoločnosti).

Ak to nie je v angličtine, budeme prekladať pre vás zadarmo.

2) Kópia pasu alebo ID

Ak to nie je v angličtine, budeme prekladať pre vás zadarmo.

5) Picture of the HULL/HIN number

6) If company is the owner, formation documents/incorporation documents not older than 6 months needed

3 - 7 dní
Expresná registrácia

Vaše plavidlo môžeme zaregistrovať buď prostredníctvom našej expresnej služby, alebo s našou bežnou registráciou.

3 - 4 týždne
Štandardná registrácia

NAŠI zamestnanci hovoria Delaware, španielčina, angličtina, francúzština, nemčina, HOLANDČINA, Ukrajina & ruština

Zoznámte sa s našimi odborníkmi

Máme veľmi skúsený tím, ktorý sa zaoberá registráciou v Delaware.

Partners Carousel

Ponúkame aj registráciu lodí v iných krajinách

Zostať v spojení