• main-banner-delaware

  DELAWARE REGISTRACE LODI

  Pro všechny dostupné národnosti

Důležité oznámení – aktualizace registrace lodí:

Delaware DNREC a americká pobřežní stráž nyní přijímají registrace lodí pouze pro plavidla sídlící ve vodách Delaware. K dispozici jsou další levnější a jednodušší možnosti registrace, jako je Polsko, Langkawi, San Marino a Spojené království. Všechny registrace jsou dostupné pro všechny národnosti a my vám můžeme pomoci zaregistrovat vaše plavidlo v kterémkoli z těchto míst. Pro komerční plavidla doporučujeme Polsko, Panamu, Maltu, BVI a Kajmanské ostrovy.

Naším hlavním doporučením je polská vlajka, která nabízí vynikající hodnotu a přímočarý proces s doživotní registrací. Vlajka Spojeného království je další skvělou možností, která vám umožní vyvěsit vlajku s červeným praporem. Langkawi nabízí jednu z nejpohodlnějších registrací lodí, zatímco San Marino má rozumné náklady a jednoduchý registrační proces.

Dealeři jsou vítáni, aby s námi spolupracovali a dostávali nejvyšší provize v oboru. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pro speciální ceny prodejce.

Zaregistrujte svou loď nebo jachtu v Delaware (USA)

Koupili jste si novou nebo použitou loď někde na světě a makléř vás požádá; "Pod jakou vlajkou bude loď registrována?" Mnoho zemí má velmi časově náročné registrace vlajek nebo má všechny druhy námořních omezení nebo horší, velmi vysoké poplatky za registraci vaší lodi. Dobrá zpráva je; nemusíte registrovat loď v zemi, ve které žijete!

Svou loď můžete zaregistrovat v zemi, která má rychlou, efektivní, nízkonákladovou registraci a žádnou kontrolu! Stát Delaware v USA nabízí vše výše uvedené, a proto je to dokonalá vlajka a proč je tak populární v námořním světě. Můžeme zaregistrovat vaši loď pod americkou vlajkou za pouhé 3 dny a nepotřebujete žádný průzkum lodi ani jiné časově náročné papírování.

Jsme největším registrátorem plavidel pod vlajkou Delaware. Náš personál hovořící několika jazyky může nechat vaši loď zaregistrovat v Delaware do 3 dnů až 2 týdnů. Záleží jen na tom, zda si vyberete naši standardní nebo expresní službu. Náš tým se stará o všechno! Zašlete nám papírování a my v rámci našeho poplatku překládáme veškeré neanglické papírování do angličtiny.

Které národnosti mohou zaregistrovat svůj člun pod vlajkou Delaware (USA)?
Všechny národnosti mohou zaregistrovat svou jachtu v Delaware. Neexistují ani žádná omezení státní příslušnosti pro založení společnosti LLC v Delaware.

V soukromém vlastnictví nebo ve vlastnictví společnosti?
Svou loď můžete zaregistrovat jako soukromou (i když nejste občanem USA) nebo si můžete zaregistrovat svou loď v holdingové společnosti. Pokud se rozhodnete zaregistrovat v holdingové společnosti, založíme pro vás společnost LLC a budete muset platit pouze nízké roční poplatky za údržbu. Hlavní důvody, proč se někteří naši klienti rozhodli držet vlastnictví své lodi pod holdingovou společností, jsou; minimální problémy s odpovědností v případě námořních nehod, anonymity nebo z daňových důvodů. Pokud používáte společnost LLC pouze jako vlastnická společnost vaší lodi, nebudou se platit žádné daně.

Jaké jsou přesné poplatky za registraci příznaku Delaware?
Náš poplatek za službu je 179, - $ za standardní registraci (max. 15 dní) nebo 249, - $ za expresní registraci (3 dny). Naše cena zahrnuje i náklady na překlady a kurýrní poplatky a neexistují žádné skryté náklady !. Pak je zde skutečný vládní poplatek (viz níže), který závisí na velikosti lodi a máte možnost se zaregistrovat na 1 nebo 3 roky.

1 ROČNÍ REGISTRACE 3 LETNÍ REGISTRACE
Třída A - méně než 16 ft 20 USD
Třída 1 - 16 ft až 26 ft 40 USD
Třída 2 - 26 stop až 40 stop 60 USD
Třída 3 - 40 stop až 65 stop 100 USD
Třída 4 - 65 stop a delší. 120 USD
Třída A - méně než 16 ft 60 USD
Třída 1 - 16 stop až 26 stop 120 USD
Třída 2 - 26 stop až 40 stop 180 USD
Třída 3 - 40 stop až 65 stop 300 USD
Třída 4 - 65 stop a delší 360 USD


Jak rychle se můžete postarat o registraci lodi v Delaware?
Naše standardní doba registrace lodi je asi 2 týdny, ale naše expresní služba je pouze 3 dny. Pokud pro vás potřebujeme nastavit společnost Delaware LLC, musíte přidat pár dní.

Jaké je ověření registrace jachty Delaware?
Máte možnost se zaregistrovat na 1 rok nebo 3 roky. Registrace probíhá podle kalendářního roku, takže od 1. ledna do 31. prosince vás již můžeme zaregistrovat od října pro nový rok.
Delaware certifikát

Doporučujete založit společnost, která by vlastnila mé plavidlo?
Můžete se zaregistrovat buď jako soukromá osoba jakékoli národnosti, nebo jako Delaware LLC. Vaše volba by měla být, pokud potřebujete pro své plavidlo další vrstvu důvěrnosti a ochrany odpovědnosti.
Pokud se rozhodnete zaregistrovat v holdingové společnosti, založíme pro vás společnost Delaware LLC. Můžeme za vás nastavit LLC za 48 hodin za poplatek 299 $ - a po prvním roce budete muset zaplatit pouze nízké roční poplatky za údržbu ve výši 350 USD. Používáte-li společnost LLC pouze jako vlastnická společnost vaší lodi, nebudete muset platit žádné daně, protože se používá pouze k vlastnictví vašeho plavidla. K založení společnosti pro vás potřebujeme pouze kopii pasu.

Musím po 6 - 18 měsících opustit evropské vody s registrací vlajky Delaware?
Pokud jste za loď zaplatili v kterékoli evropské zemi, nemusíte opustit evropské vody, pokud jste registrováni pod vlajkou Delaware (USA).

Jaká je dokumentace vyžadovaná pro registraci Delaware?
Dokumentace k registraci v Delaware je velmi jednoduchá:

MOŽNOST 1 - SOUKROMÝ VLASTNÍK
 1. Vyplňte náš online formulář (3 min)
 2. Poskytněte nám kopii notářsky ověřeného dokladu o prodeji
 3. Všechny lodě přijíždějící k registraci v Delaware ze zahraničního registru budou muset mít kopii výmazu z tohoto registru.
  Bez registrace nebudou zpracovány.
 4. Volitelné: Pokud je vaše loď zcela nová, potřebujeme kopii osvědčení o původu.

MOŽNOST 2 - VLASTNÍK SPOLEČNOSTI
 1. Vyplňte náš formulář pro nastavení společnosti - za 48 hodin pro vás nastavíme společnost Delaware LLC
 2. Poté vám zašleme prodejní list, že prodáte loď své vlastní LLC


Objednejte si registraci lodi
Můžeme také zajistit licenci MMSI Radio
Podle zákona je povinné mít na palubě vašeho plavidla licenci MMSI - rádio. Můžeme zařídit vaše MMSI / rádio při podávání žádosti o váš doklad o vlastnictví lodi, nebo pokud již máte registraci lodi, můžeme vám získat pouze licenci k rádiu. Díky palubní licenci MMSI se vyhnete problémům s místními úřady.
Pro získání licence nemusíte absolvovat žádný kurz a vše, co potřebujeme, jsou základní informace o vás a vaší lodi, které lze zaslat prostřednictvím našeho objednávkového formuláře.
Nabízíme licence MMSI, které vydávají vlády USA a Velké Británie. Oba nemají žádná omezení státní příslušnosti a platí 10 let.

Jaký druh licence MMSI potřebuji pro mezinárodní vody?
Pokud používáte své plavidlo v mezinárodních vodách (dokonce i na Bahamách nebo v Kanadě), budete potřebovat mezinárodní licenci MMSI. Abyste získali celosvětově platnou licenci MMSI, která je platná ve všech mezinárodních vodách, máte 2 možnosti:

Licence vydaná společností UK Telecom (pro jakékoli plavidlo pod vlajkou)
Cena je $ 169, - s registrací lodi nebo $ 215, - bez registrace lodi
Můžeme vám také nabídnout celosvětové MMSI vydané orgány UK Telecom. Tato oficiální rádiová licence bude platná pro použití s VHF, AIS a EPIRB na vaší lodi A NEMÁ ZÁLEŽITOST POD KTEROU VLAJKU V SOUČASNÉ REGISTRACI.

Licence vydaná US FCC (pouze pro plavidla plující pod vlajkou USA)
Cena je $ 349, -
Můžeme vám také nabídnout MMSI vydané orgány USA FCC Telecom. Tato oficiální rádiová licence bude platná pro použití s VHF, AIS a EPIRB na vaší lodi.
Vyplňte náš jednoduchý online formulář a my začneme s vaší licencí MMSI Radio ještě dnes!

Objednejte si registraci MMSI

POUZE 4 JEDNODUCHÉ KROKY

 • 01

  ONLINE FORMULÁŘ

  Vyplňte náš jednoduchý online formulář a odešlete.

 • 02

  Dokumenty

  Pošlete nám své lodní dokumenty a kopii pasu.

 • 03

  Zpracování

  Překládáme a předkládáme všechny papíry delawarské autoritě.

 • 04

  Dokončení

  Podle vašich potřeb jsou dokumenty zasílány kurýrem do 3 dnů až 2 týdnů

Jaké dokumenty potřebujeme?

Abychom mohli zaregistrovat vaši jachtu Delaware, nepotřebujeme žádné zprávy o průzkumu a dokumentace je velmi jednoduchá:

1) Kupní listina nebo původní faktura (notářsky směnka).

Pokud to není v angličtině, přeložíme to pro vás zdarma.

2) Vymazání předchozí vlajky (pokud byla loď dříve registrována)

Pokud to není v angličtině, přeložíme to pro vás zdarma.

3) Passport kopie (nebo společnost LTD kopie, pokud jste vložili do holdingové společnosti).

Pokud to není v angličtině, přeložíme to pro vás zdarma.

2) Kopie pasu nebo ID

Pokud to není v angličtině, přeložíme to pro vás zdarma.

5) Picture of the HULL/HIN number

6) If company is the owner, formation documents/incorporation documents not older than 6 months needed

3 - 7 dní
Expresní registrace

Vaše plavidlo můžeme zaregistrovat buď prostřednictvím naší expresní služby, nebo s naší běžnou registrací.

3 - 4 týdny
Standardní registrace

NAŠI ZAMĚSTNANCI HOVOŘÍ Delaware, španělština, angličtina, francouzština, němčina, holandština, ukrajina & ruština

Seznamte se s našimi odborníky

Máme velmi zkušený tým, který se zabývá registracemi v Delaware.

Partners Carousel

Nabízíme také registraci lodí v jiných zemích

Zůstaňte ve spojení